Lustereczko, powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w świecie? Odpowiedź jest tylko jedna: TY!
Nie zmienia to jednak faktu, że przy użyciu magii olejku różanego i nowych produktów Evree®, możesz być jeszcze piękniejsza. A zatem do dzieła!


Przeciwieństwa się przyciągają czy odpychają? Jasne, że przyciągają! Poznaj dwie maski do twarzy, o zupełnie innych charakterach- odmiennym działaniu, kolorze, konsystencji, które tworzą duet idealny! Co w takim razie je łączy? Magiczna moc róży oraz fakt, że zastosowane jedna po drugiej dają efekt doskonały. Przekonaj się sama!

Magic Rose

Upiększająca maska do twarzy

Podkreśl piękno swojej skóry w 15 minut! Bogata, odżywcza maska o aksamitnej konsystencji oraz formule opartej na olejku z dzikiej róży i innych wspaniałych składnikach aktywnych! Po użyciu pozostawia cerę rozświetloną i zregenerowaną, nawilża oraz balansuje skórę, wzmacnia naczynka i zapobiega starzeniu się skóry. Efekt upiększenia natychmiastowy!

Black Rose

Detoksykująca czarna maska do twarzy

Czarna maska do twarzy już od kilku lat jest hitem na świecie. Nasza wersja nie zasycha, wiec nie ma konieczności intensywnego pocierania skóry a co za tym idzie jej podrażniania aby usunąć maskę. Konsystencja maski jest zaskakująca - aksamitnie gładka. Skóra po zastosowaniu jest oczyszczona, pory są zmniejszone. A co jest niespodzianką przy tego typu kosmetykach - cera pozostaje nawilżona i aksamitnie gładka w dotyku! Wypróbuj instant beauty w wersji black!

Poznaj inne produkty z serii Magic Rose!

Upiększająca gama Magic Rose, to doskonały wybór właśnie dla Ciebie! Chcesz poprawić wygląd swojej skóry, wyglądać zdrowo i promiennie, wyrównać jej koloryt i zniwelować przebarwienia. Chcesz po prostu wyglądać dobrze w każdej sytuacji i móc czuć się dobrze bez makijażu?

Ta gama jest dla Ciebie!

sprawdź